Neden A&T BANK A A

 • Orta Doğu ve Kuzey Afrika'yı İyi Tanıyoruz

  Türkiye ile Orta Doğu ve Kuzey Afrika arasındaki ticaret işlemlerinde uzmanlaşan ilk Türk bankasıyız.

  40 yılı aşkın süredir, gelecek vadeden bu bölgede ticareti artırmak için taraflar arasında köprü görevi görüyor ve ticari ilişkileri destekliyoruz.

  İster milyar dolarlık bir devlet altyapı projesine aday bir holding, ister finansman veya danışmanlık arayışındaki orta ölçekli bir şirket veya banka hesabı açtırmak isteyen bir birey olun, sizinle çalışmayı istiyoruz.

 • Yüksekleri Hedefliyoruz

  Hedeflerimize yeni bir vizyon ve daha güçlü sermaye ile ilerliyoruz.

  Arap Türk Bankası adıyla başladığımız yolculuğumuza A&T BANK olarak, devam ediyoruz.

  Daha farklı müşteri gruplarına daha kapsamlı hizmet sunan bir bankaya dönüşüyoruz. Yeni şubelerimiz ve nitelikli çalışanlarımızla hızla büyüyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve eksiksiz çözümler üretmek için ürün ve kanal yelpazemizi genişletiyoruz. Orta Doğu ve Kuzey Afrika ile olan ticari ilişkilerimize destek vermeye devam ediyoruz.

 • Güçlü Ortaklara Sahibiz

  Bölgenin en güçlü bankaları arasında yer alan hissedarlarımızın gücüyle büyüyoruz.

  Aktiflerinin değeri 18 milyar doları aşan, Libya Merkez Bankası'nın %100 sahibi olduğu The Libyan Foreign Bank, A&T BANK'ın en büyük ortağı. Bununla birlikte onu, Türk bankacılık sektörünün aktif büyüklük bakımından yaklaşık %30'unu ellerinde bulunduran Türkiye'nin en büyük iki bankası; İş Bankası ve Ziraat Bankası takip ediyor.

 • Sizinle Aynı Dili Konuşuyoruz

  Arapça ve İngilizce konuşan çalışanlarımızla sizi bekliyoruz.

  Genel Müdürlük ve şubelerimiz genelinde Arapça, İngilizce, İtalyanca, Fransızca ve Almanca bilen uzman çalışanlarımızla, tüm işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

 • İhtiyaç Duyduğunuz Her Yerdeyiz

  30 seneyi aşkın süredir Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinde yanınızdayız.

  Orta Doğu ve Kuzey Afrika'da yatırımların sayısı her geçen gün artıyor. Bölgede yeni fırsatlar doğuyor. A&T Bank olarak size sadece fırsatlar yaratmıyoruz. Bölgedeki girişimlerinizi başarıya ulaştırmak için çalışıyor, bilgi, tecrübe ve bağlantılarımızla size rehberlik ediyoruz.

  33'ü yerli, 130'u uluslararası olmak üzere toplam 35 ülkeye yayılmış muhabir ağımız, yaklaşık 400 banka ile SWIFT bağlantımız, Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika genelinde güçlü ticari ortaklarımızla ihtiyaç duyduğunuz her yerde çözüm sunuyoruz.

 • Size Özel Hizmet Sunuyoruz

  Uzmanlığımızla, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz.

  Özel eğitimli ve bölgeyi tanıyan tecrübeli müşteri temsilcilerimiz sayesinde, her konuda iş ortağınız olmaya ve size danışmanlık yapmaya devam ediyoruz.

  Dış ticaret operasyonları konusunda yetkin şube çalışanlarımızla karar verme sürecinizi kolaylaştırıyoruz. İşlerinizi hızlı bir şekilde, eksiksiz olarak tamamlıyoruz.

 • Doğru Zamanda Doğru Yerdeyiz

  Dünyanın en hızlı büyüyen ve en çok gelecek vadeden ülkelerinde yeni fırsatlar yaratıyoruz.

  Orta Doğu ve Kuzey Afrika yüksek büyüme hızıyla yatırımcıların dikkatini çekiyor. Zengin doğal kaynakları ve genç nüfusuyla büyük fırsatlar vadediyor. Türkiye de tarihi bağları, güçlü ekonomisi ve ticari faaliyetleriyle bölgeyi Avrupa'ya bağlayan büyük bir ortak konumunda. Gelin, siz de bugün aramıza katılın. Bu ortaklığın yaratacağı fırsatlardan A&T BANK ayrıcalığıyla faydalanın.