Legal Notice A A

Yasal Uyarı

Arap Türk Bankası A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

Lütfen bu yasal uyarıyı dikkatle okuyunuz. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğiniz sürece (aynı ifade web sitesinin tüm sayfalarını, içeriğiyle ve (ilintili olduğu yerlerde) düzenlemeleriyle birlikte kapsar) bu uyarıdaki sözleşme şartlarini kabul etmiş sayılırsınız. Bu uyarı ile sınırlandırılmayı kabul etmiyorsanız,bu web sitesini kullanmamanız uygun olacaktır. Ziyaret edilen bu sitenin veya diğer sitelerin bazı bölümleri bu uyarıya ilaveten başka bağlayıcılıklar getirebilir. Kullanıcılar bu şekildeki sözleşmeleri de dikkatlice okumalıdırlar. 

Erişim ve sorumluluğun sınırlandırılması
 

Arap Türk Bankası A.Ş. ("A&T Bank") bu web sitesini müşterilerine ve diğer ziyaretçilere bir hizmet olarak ve sadece bilgilendirme amaçlı sunmuştur. Bu sitede yer alan içerik, bilgi ve veriler bilgilendirme amaçlı olduğundan müşterinin ve ziyaretçinin bu siteden elde edilen içeriklre dayanarak hareket etmeden önce, bilgilerin doğruluğunu teyit etmesi/ettirmesi önerilmektedir. A&T Bank bu web sitesinin içeriğinin güncel, doğru ve tam olmasını sağlamak için çalışırken, web sitesinin güncelliğinin, doğruluğunun, yeterliliğinin veya bütünlüğününya da belirtilen geri dönüşlerin sağlanacağının garantisi, kesinliği veya taahhüdünü vermemiştir. A&T Bank bu sitede yer alan içerik, bilgi ve verilerin doğruluğunu, eksizliğini ve yeterliliğini garanti etmemekte ve herhangi bir hata veya eksiklik nedeniyle sorumluluğu kabul etmemektedir. Bu web sitesinin kullanımı nedeniyle hata, eksiklik, kesinti, gecikme, bilgisayar virüsü, sistem arızası veya sair diğer  nedenlerle ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı her türlü zarar veya ziynadan A&T Bank ve çalışanları sorumlu olmayacaktır. Bu sitenin sunucusu, güvenli bir sunucu veri merkezine yerleştirilmiştir.

Kullanım

Aksi belirtilmedikçe bu web sitesi sadece kisisel kullanım içindir. Yetkisi olmayan kişilerin bu websitesini kullanması kesinlikle yasaklanmıştır. Sitenin bir veya birkaç sayfasının download edilmesi ve geçici bir süre saklanmasına sadece kişisel bilgisayarlarda görüntülemek amacıyla izin verilmiştir. Bu sitenin herhangi bir içeriğinin yeniden yaratılması, geçici olarak depolanması veya yeniden iletimi A&T Bank 'ın yazılı izni dışında yasaklanmıştır.

Linkler

Bu web sitesi A&T Bank iştiraki olmayan üçüncü partiler tarafından kontrol edilen web sitelerine bağlantılar (link) içerebilir. Aksi belirtilmedikçe A&T Bank bu gibi sitelerin içeriklerini garanti etmez, bu sitelere bağlantıların riski kullanıcıya aittir. Bu gibi bağımsız kanallardan sağlanan sitelerdeki bilgiler için A&T Bank'ın sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Değişiklikler

A&T Bank, herhangi bir zorunluluk veya uyarı olmaksızın bu web sitesinin içeriğini değiştirmekte, geliştirmekte veya düzeltmekte, ve siteye girişi geçici veya sürekli durdurmakta tüm haklara sahiptir. Tarih verilen herhangi bir bilgi sadece o tarih için geçerlidir ve A&T Bank bu tip bilgilerin güncellenmesinde veya değiştirilmesinde herhangi bir sorumluluk üstlenmez. A&T Bank bu web sitesinde tarif edilen herhangi bir ürün veya hizmeti istediği zaman hiçbir uyarı olmaksızın değiştirebilir veya kaldırabilir.