İNTERNET ŞUBESİNE GİRİŞ

Birlikte Çalışıyoruz Birlikte Yükseliyoruz

A - A +

A&T BANK işe alım koşulları, bankamız internet sitesinde "Açık Pozisyonlarımız" bölümünde yer alan ilanlardan takip edilebilir. Başvuruda bulunmak isteyen tüm adayların ilanlarda belirtilen ilgili pozisyonun gereklerini ve niteliklerini karşılaması beklenmektedir.

Bankamızdaki mevcut iş fırsatlarına "Açık Pozisyonlarımız" bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bankamıza yapılacak tüm başvurular web sayfamız üzerindeki "İş Başvuru Formu" aracılığıyla kabul edilmektedir. Ayrıca kariyer sitelerinde yayımlanan ilanlarımıza giriş yaparak da başvurabilirsiniz. İş başvurusunda bulunabilmek için "İşe Alım" sayfasında yer alan "İş Başvuru Formu"nun eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir. Mevcut ilanlara başvurabileceğiniz gibi, başvurabileceğiniz uygun bir pozisyon mevcut değil ise "Genel Başvuru" da yapabilirsiniz.

İşe alımlarımızda askerlik görevini tamamlamış olma şartı aranmaktadır.

Belirli birimler ve pozisyonlarda pozisyonun gereğine göre bölüm tercihi aranmakla birlikte, genel olarak bölüm tercihimiz bulunmamaktadır.

İhtiyaçlar doğrultusunda yıl içerisinde münferit alımlar gerçekleştirilmektedir. İlanlarımızı internet sitemiz ve kariyer portallarından takip edebilirsiniz.

Web sayfamızda görmüş olduğunuz ilanların yayını siteden kaldırılıncaya kadar geçerlilik süresi devam etmektedir.

Adaylarımız önce İnsan Kaynakları Yönetimi Departmanı yöneticileri ile ilgili departman/şubenin yöneticisinin katıldığı görüşmelere davet edilirler. Pozisyona göre gerektiğinde ilgili bölümün üst düzey yöneticisi ile de ayrı bir görüşme organize edilebilir. 

Görüşmesi olumlu sonuçlanan adayın bilgisi dahilinde referans kontrolleri gerçekleştirilir, istihbarat araştırması yapılır ve değerlendirmelerin ardından adaylarımız A&T BANK Ailesi'ne katılırlar.

"Genel Başvuru" şeklinde başvurduğunuzda; özgeçmişinizin tarafımıza ulaşmış olduğuna dair bilgi e-postası gönderilmektedir. Oluşacak banka ihtiyaçları doğrultusunda özgeçmişiniz genel veritabanında saklanmaktadır.

Yayınlanmış olan ilanlar aracılığı ile yapmış olduğunuz iş başvurunuzun, pozisyona yönelik uygun nitelikler doğrultusunda değerlendirilmesinin ardından başvurunuz ile ilgili olumlu veya olumsuz geri dönüşler online olarak yapılmaktadır.