İNTERNET ŞUBESİNE GİRİŞ

Birlikte Çalışıyoruz, Birlikte Yükseliyoruz

A - A +

Bankamıza çoğunlukla deneyimli ve ihtiyaç halinde deneyimsiz çalışanlar istihdam ediyoruz.

İş gücü planlamasıyla belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz bu alımlar için adaylarımız önce İnsan Kaynakları Yönetimi Departmanı yöneticileri ile ilgili departman/şubenin yöneticisinin katıldığı görüşmelere davet edilirler, değerlendireceğimiz pozisyona göre gerektiğinde ilgili bölümün üst düzey yöneticisi ile de ayrı bir görüşme organizasyonu olabilir. Görüşmesi olumlu sonuçlanan adayın bilgisi dahilinde referans kontrolleri gerçekleştirilir, istihbarat araştırması yapılır ve değerlendirmelerin ardından adaylarımız A&T BANK Ailesi'ne katılırlar.

 

A&T BANK ailesine nasıl katılabilirsiniz?

Güvenilir konumumuz, müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet, disiplinli, çalışkan ve bankamıza bağlı personelimiz, mevzuat ve kurallara bağlılığımız, istikrarlı duruşumuz bizi biz yapan faktörlerdir. A&T BANK'ın profesyonel çalışanları arasında siz de yer almak istiyorsanız lütfen bize başvurunuz.

Bankamıza yapılacak tüm başvurular web sayfamız üzerindeki "İş Başvuru Formu" aracılığıyla ile kabul edilmektedir. Açık pozisyonlarımız doğrultusunda deneyiminize ve niteliklerinize uygun pozisyonlara başvurabilir ve kariyerinize yön verebilirsiniz. Ayrıca ilanlarımız zaman zaman anlaşmalı insan kaynakları web siteleri ile duyurulmakta, gerekli görülen hallerde danışmanlık şirket anlaşmaları ile de başvurular alınmaktadır.

Açık pozisyonlarımız için tıklayınız.